Tiekėjo šalis: PL (Lenkija)

Kita informacija: Pristatymas per DHL siuntų tarnybą.

 

Daugelis puikiai žino, jog nei vienas vaikas negali užaugti be žaislų. Augant vaikui, keičiasi ir jo žaislų poreikis – pradedant lėlėmis ar kareiviais, baigiant lavinančiomis dėlionėmis ar elektrinėmis mašinytėmis. Visa tai Jums gali pasiūlyti šis vaikiškų žaislų tiekėjas.

Kaip ir buvo paminėta antraštėje, ši firma Jums gali pasiūlyti itin platų vaikiškų žaislų, dėlionių, vežimų vaikams ir kitų prekių pasirinkimą. Tai gali būti puikus tiekėjas norintiems pradėti vaikiškų prekių verslą arba įgyti papildomą tiekėją.

Norintiems pamatyti pilną didmenos informaciją, reikia susisiekti su šios firmos atstovais, jų tinklapyje nurodytu elektroniniu paštu bei užsiregistruoti didmenos sistemoje. Taip gausite pilną priėjimą prie didmeninių kainų ir prekių pasiūlos.

Taip pat, šio tiekėjo atstovai yra įsikūrę netoli Lietuvos – Lenkijos sienos, t.y. norimas prekes galima apžiūrėti vietoje bei susiorganizuoti savo transportą, taip dar sumažinant pristatymo išlaidas.

 

        Norite prekių ar kainų pavyzdžių? O galbūt iškilo kitokių klausimų? Susisiekite su mumis elektroniniu paštu ir mes nedelsiant į juos atsakysime!

 

Nuoroda: Kad matyti nuorodas privalote prisijungti !