Partnerių programa

Partnerių programa (angliškai affiliate) – tai galimybė Jums užsidirbti, pritraukiant naujus vartotojus į mūsų puslapį.

  •  Kaip tai veikia? Užsiregistravę mūsų puslapyje, Jūs gaunate unikalią nuorodą. Šią nuorodą galite reklamuoti savo puslapyje, blog’e ir pnš. Jei per Jūsų nuorodą atėjęs žmogus užsiregistruos mūsų puslapyje bei apmokės narystę, Jūs gausite premiją.
  • Kokią sumą gausiu už atvestą naują vartotoją? Suma už kiekvieną atvestą naują vartotoją yra 5eur. Minimali išmokama suma yra 10eur., tai yra Jūs turite atvesti bent 2 naujus vartotojus.
  • Kaip bus išmokami pinigai? Pinigai yra išmokami banko pavedimu, tačiau atskirais atvejais galime pinigus išmokėti ir kitokiais būdais. Dėl jų galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu.
  • Kaip sužinoti kiek žmonių pakviečiau? Prisijungę prie savo profilio, atvestų vartotojų skaičių matysite pasirinkę skiltį “PROFILIS”.
  • Ką daryti, jei noriu gauti išmokėjimą? Pirmiausia parašykite mums į elektroninį paštą, nurodydami savo vartotojo vardą, savo tikrą Vardą, Pavardę bei banko sąskaitos numerį, tam kad galėtume pervesti pinigus
  • Kur galiu reklamuoti savo nuorodą? Savo nuorodą galite reklamuot visame internete, pavyzdžiui savo puslapyje, skelbimų lentose ir panašiai. Tačiau nuoroda negali būti platinama kaip SPAM’as. Sužinoję, jog Jūs nuorodą platinate neleistinais būdais, mes anuliuosime Jūsų rezultatus.

 

Jei turite kokių nors klausimų – kreipkitės į mus skiltyje “KONTAKTAI” nurodytais būdais.

It tracker by phone number is clear that there are risks to doing this, but you should be relieved to know that there are reliable tools that you can use to jailbreak or root your phone