Tiekėjo šalis: PL (Lenkija)

Kita informacija: Dėl didmeninių kainų būtina susisiekti su tiekėju. Siunčia visame pasaulyje.

Tinklapyje nurodytos mažmeninės kainos, didmeninių kainų katalogą gausite susisiekę su tiekėju.

 

Ši firma įkurta 2008 metais. Tiekėjas maloniai bendrauja su visais klientais bei sukuria prieigą prie savo duomenų bazės, kurioje galima rasti visas siūlomas prekes ir kainas. Atstovai maloniai bendradarbiauja su klientais iš viso pasaulio, tai yra siūlo begalę atsiskaitymo būdų – pradedant Lenkijos bankais, baigiant tarptautinėmis pinigų pervedimo kompanijomis.

Taip pat, šis tiekėjas parankus pardavėjams, kadangi gali pasiūlyti populiariausių gamintojų prekes. Čia galite rasti prekes, tokių žinomų tiekėjų, kaip Maybelline, Loreal, MaxFactor, L’Oreal Parisbei aibę kitų. Dar vienas pliusas šiam tiekėjui – pristatymo galimybės, kurių yra net kelios. Jei norite greito ir patogaus pristatymo – Jums puikiai tiks siūlomas DPD kurjerių pristatymas, taip pat galima rinktis ir kitus variantus.

Beabejo būtina paminėti ir tai, jog tiekėjas siūlo didelį prekių pasirinkimą – pradedant smulkiais aksesuarais, baigiant pačiomis įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis. Čia rasite įvairių kosmetikos aksesuarų, kremų, aliejų, pudrų ir aibę kitų prekių, leisiančių jums pradėti ar pagerinti savo verslą.

Nuoroda: Kad matyti nuorodas privalote prisijungti !